6 Haziran 2014 Cuma


   Öncelikli olarak kendisine zorla mimi gönderttiğim için O gay ben de'ye teşekkür etmicim ahanda linki Şorda efenim.Geçelim şimdi sorulara. MİM için kural falan yok, sorulara cevap verin, eklemek istediğiniz soru olursa da MİM i cevaplarken sonuna ekleyiverin. Soru çıkarmak yok, cevapsız geçmek yok, eklemek var :P Sizi MİM leyene de bir teşekkür canım. Sonra da 5 Bloga postalayın hatta gidin yorum kısmına sana MİM yazdım gel cevapla yolarım falan da diyebilirsiniz. Önceden yollanmış bir bloga "ben de yollıcam hıh" diyerek tekrar yollamayın ki bloglar arasında dolaşım daha fazla olsun.

 -Açık ilişki hakkında ne düşünüyorsunuz? 

   Yani böyle sevgili gibi değil gibi, puşt kibin ibne kibin bişey. Belki şu yabancıların friends with benefits olayı daha mantıklı geliyor, ya sevişelim ya sevgili olalım. Ben kezbanlığımı çeyrek yüzyıldır atamamış bir adamım çabuk bağlanırım(ama bir o kadar da geç bağlanırım). Gelemem öyle sevgili gibi olup sonra başkalarıyla da takılmaya. ayıkla pirincin taşını hadi bakalım:

 -Eşcinseller arasında marka takıntısı var mı? Giyimine özen gösterenler sadece eşcinseller midir? Dar pantolon giyen birisi hakkında hemen eşcinsel bu diye düşünmeli miyiz? Örneğin iç çamaşırı alırken seçimlerine dikkat eder mi yoksa don olsun derli toplu tutsun yeter mi? 

   Ne diyosuğğğğnnnn! Hem de nasıl! Ama genel olarak giyimlerine özen gösterseler de içlerinde gerçekten paspal, pejmürde ve kendine yakıştırmayanları da var. Sadece gaylerin giyimine özen gösterdiğini düşünmüyorum. İş arkadaşlarımdan birinin eşini biliyorum bu konuda çok dikkat eden kılık kıyafetine. Önceden olsa dar pantolana kesin gay derdim ama son yıllardaki gay modası yüzünden zembereğimiz şaştı, anlayamıyoruz. Anlaşılan gayler görmek istiyoruz sokaklarda burdan yetkililere sesleniyorum. Valla don konusunda galiba annesinin yanında değilse ve kendisi almaya başladıysa dikkat ettiğini düşünüyorum.

   -Küçükken bebek oyuncakların var mıydı? Evcilik oynamayı sever miydin? Daha çok kız mı erkek arkadaşın mı vardı?

   Bebek oyuncaklarım yoktu ama özellikle uzun saçlı bebeklerin saçlarıyla oynamayı severdim. Çocukken genelde pek arkadaşım yoktu ama iki cinsten de vardı. evcilik oynamayı severdim, minderlerden ev yapardım ama sanırım sokak oyunlarını daha çok seviyordum seksek ip atlama gibi :) 

   -Genelde yabancı müzik mi dinlersiniz? Müzik tarzın nedir? Dans etmeyi sever misin? Bacağını 180 derece ayırarak oturabiliyor musun? 

   Evet hatta yabancı müzik deyince insanların aklına gelmeyen etnik müzikleri de severim. Müzik tarzım çok garışık abem Arabesk ve hiphop-rap hariç hemen hemen hepsi diyebilirim yani :) Dans etmeyi pek sevmem zeybek oynamak dışında :) ama tabi sevgilinle ve evde yalnızken dans da güzel olabilir mum ışığında filan :P  Bi spagat neden olmasın di mi? :)

   -Fantezilerin var mıdır? Bir iki tane serpiştirsene, mesela asansör de ya da paraşütle beraber atlayıp öhüm :S gibi gibi...

 Deniz veya havuz olabilir herhalde :) bi de orman içindeki göl kenarında çadır kurup bir hafta konaklamak isterdim yani, gerdek mode on :P

   -Ex den next olur mu? :) Sevgili ile arkadaş kalınabilir mi?

    Next olur mu bilmem ama eğer eski defterler açılmazsa bazen devam edebiliyor sonraki kişileri görmeden etmeden, gıyabında katlanabiliyorsun.  He şöyle de bir gerçek var ki eskilerden bazılarıyla tekrar sevgili olmaya devam etmek istediklerim de yok değil :P(itiraf itiraf)

   -Pisuvar takıntınız var mı? Beden dersleri ile aranız nasıl?

Evet hem de nasıl, hala bile gidip de çok zorunlu kalmadıkça pisivura işemem. Gösterme korkusundan değil sadece rahat yapamıyorum tıkanıyor benimki :P Hiç sevmezdim mim sahibi ogay ben de abimiz gibi beden derslerini. Ben de eşofmanımı altıma giyerdim sıcaklarda bile hem de, ki İzmir sıcağına yakın iklimi olan bi yerdeydim. Fazlaca heteroseksist bir ders ortamı oluşturulduğu için belki de sevmezdim.  Hoş, faydalı bişey yapıldığını da görmedim şimdiye kadar.

   -Sizce eşcinseller narsist midir?

Ovvvvuuuu. İşte bu! Narsist başlamaz ama narsistliğe kayarlar. Bu belki de yedikleri silleden kaynaklanır. Kullanılıp kullanılıp atıldıklarından(tabiri mazur görün) bir noktadan sonra narsistliğe kayıyor(kişilik bozuklukları. Aslında ben psikoloji okumalıydım, yanında bir de sosyoloji :) :)

   -Bir harem kur deseler haremine alacağın 5 kişi?

İsimlerini bilmiyorum ama resimlerini koyayayım ben buraya hem de gözünüz, ç.künüz bayram etsin :P (Devamı var..)
(DEVAMI BURDA :) )

Efenim  şimdi gelelim kimlere şutluyoruz: 

Çiçeği taze blogger ama bir o kadar da konularını çabuk tüketen Saklı Sevgiye

Yakışıklı, bir o kadar da çapkın(ortam o.psu değil bak dikkat) Bay omuz

Orjinal ve güldürüen adam Can Saman

Bir türlü yüzü gülmeyen Doktor

5 yorum:

Dr.eamer dedi ki...

hii artık yüzüm gülüyokinee ayrıntılar coming soon:))

en kısa zamanda mim'i yapıcam vay bee bana hiç mim gönderen yoktu özledim eski günleri:)

Dr.eamer dedi ki...

yalnız bazı sorular beni aşıyo dostum keşke uyarlamalı filan da olaydı test =D

O Gay Ben de dedi ki...

bir de teşekkür etmem demez mi (o_O)

çadır fentezisi iyiymiş ahahah, milletin kirli çamaşırları nasıl da dökülüyor ortalığa :P

+abi demez mi bir de :P

Mr. Shoulder dedi ki...

ben de mim'ini aldığımı yazmamışım ayıp etmişim :P okudum ve yazdım tabisiki de :)

kaytan bıyık dedi ki...

@dr eamer: hadi bakalı sevindim senin adına :)
ama onu da mimcinin düşünmesi lazım sen cevap verebildiklerine ver :)

@OGBD: sanki değilsin hahaha dökülür tabi amacın fanztesilerimizi dökmekti ortalığa al sana :)

@MR omuz: ayyy pek bi uzak kaldım hemen sahalara geri dönmem lazım